אזעקת טרנד בחדרי רחצה: כיורים עגולים צבעוניים

חברת אלוני משיקה טרנד חדש בחדרי רחצה: כיורים עגולים צבעוניים. Cityzen - שיווק נדל"ן מסקרת עבור לקוחותיה מה חדש בעולמות הנדל"ן ועיצוב הבית

חדרי שירותים ורחצה הפכו כבר מזמן ממקום פרקטי למשכן של פינוק, לייף סטייל ואמירה עיצובית של ממש. חברת אלוני משיקה טרנד בחדרי רחצה. סדרה של כיורים עגולים צבעוניים בגוונים מפתיעים. ביניהם: ורוד, צהוב בננה, ירוק זית ותכלת במראה טראצו לצד צבע לבן קלאסי.

מדובר בעיצוב של המותג האיטלקי גלובו (GLOBO). חברה מהמובילות בעולם בתחום הכלים הסניטריים. הקולקציה מציעה כיורים עגולים מונחים בקוטר 35 / 37 / 38/ 45 ס"מ. הכיורים בגימור דק בחלק העליון, המעניק טאצ' עיצובי מעודן ,יוקרתי ומודרני.

בנוסף מציעה הקולקציה גם כיורים צבעוניים אובליים ומרובעים, עם פינות מעוגלות ומעמדים תלויים מותאמים – המשלבים ברזל בצבע שחור ומדף קרמיקה צבעוני.

לדברי תהל סלח, מנהלת תחום כלים סניטריים באלוני: "השוק הישראלי חווה קפיצה משמעותית בתחום עולם הרחצה בשנה האחרונה. אנו רואים ביקוש הולך וגובר לחומרים באיכות גבוהה לצד גוונים לא סטנדרטיים המתכתבים עם הטרנדים העולמיים. הקולקציה מציעה צבעים וגימורים חדשניים ופותחת בפנינו עולם של אפשרויות וססגוניות מיוחדת בחדרי הרחצה. מגוון זה מזמין את הלקוח והמעצב לתת דרור לדמיון העיצובי, לתעוזה חדשנית ולעיצוב אלגנטי מתמיד". מחיר כיור צבעוני (נכון לאוקטובר 2021): החל מ-1821 שקלים.

 

 

הצטרף לדיון

השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת
כלי נגישות

Powered by - Wemake